Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Tasmanya

Tazmanya'da satılık emlak

Tazmanya'da satılık emlak mı arıyorsunuz?

Tazmanya, Avustralya'nın güney kıyılarında, geniş vahşi ve düzensiz bölgeleri ile tanınan, büyük ölçüde parklar ve doğa rezervleri tarafından korunan izole bir ada devletidir. Tazmanya yarımadasında 19. yüzyıldan kalma bir hapishane olan Port Arthur ve şimdi bir açık hava müzesi yer alırken, adanın başkenti Hobart liman kentinde, Salamanca Place'in Gürcü depoları sanat galerileri ve butiklere ev sahipliği yapıyor.

Tazmanya'da satılık bir mülk satın almak istiyorsanız, fiyatlar her zamankinden daha güçlü olsa bile, Tazmanya emlak sektörünün gelişen bir emlak piyasası için olumsuz sinyaller aldığını bilmelisiniz.

Tazmanya Emlak Enstitüsü'nün son üç aylık raporu, Hobart'ın evinin ortalama fiyatının Şubat ayına kadar olan yılda% 12 arttığını gösterdi.

 

Aynı dönemde Hobart ev satışlarında% 3,8'lik düşüş, pazarın enerji kaybettiğini gösteriyor.

Tahminler, bu yılın sonunda Hobart pazarının soğuyacağını söylüyor.

Piyasadaki mülkiyet eksikliği, fiyatları yükseltmeye yardımcı oluyor, aynı zamanda Tazmanya'da satılık mülklerin potansiyel alıcılarını daha ihtiyatlı hale getiriyor.

Fiyatlar yükseliyor ve insanlar mırıldanmaya başlıyor.

Tazmanya pazarında talebi karşılamak için gerçekten yeni satılık mülklere ihtiyaç var.

 

Başkente gelince, Hobart Avustralya'nın en uygun fiyatlı şehri olma unvanını kaybediyor ve şu anda ortalama ev fiyatı Adelaide ile aynı seviyede.

 

Hobart ve çevresi, Battery Point, North Hobart, Richmond ile Avustralya'nın en çok aranan 10 banliyölerinin listesine hakimdir.

Hobart'ın Nisan çeyreği için ortalama konut fiyatı, geçen yılın aynı dönemine göre% 19 arttı ve diğer herhangi bir sermayenin açık ara en büyük artışı oldu.

Tazmanya şu anda Avustralya'daki en sıcak pazar, bu faaliyet dalgasını kesinlikle hiç görmedik.

İstihdam artışı ve zayıf konut gelişimi fiyatları yukarı çeken iki faktör oldu.

Gayrimenkul yatırımcıları muhtemelen fiyat artışlarında önemli bir faktör olsa da, güçlü kira talebi büyümesi, pazarın yaşayacak bir yere ihtiyaç duyan insanlar tarafından desteklendiğini gösteriyor.

  •  
    Tazmanya'ya taşınıyorum. Gurbetçi ve Tazmanya'da yaşamak

      Avustralya kıtasının tek ada bölgesi, parkların ve doğa rezervlerinin harika bir beşiği, bugün mini rehberimizin hedefi olacak millet, Tazmanya! Her yıl dünyanın her yerinden turist çekebilecek kadar çok sayıda fırsat ve güzellik sunan başkenti Hobart ile yeni bir gerçekliğe geçmek isteyenler i ...

2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB